Рецепти - БАНЯСА

ЯК ЗАСОЛИТИ САЛО У БАНКУ - РЕЦЕПТ ВІД БАНЯСА


Рецепт засолювання смачного та ароматного сала. Найсмачніший і найпростіший спосіб сухого засолювання сала. Сало виходить дуже смачним, ароматним та з'їдається дуже швидко.

ЯК ЗАСОЛИТИ САЛО У БАНКУ - РЕЦЕПТ ВІД БАНЯСА

Складові:
2 кг сала;
5 склянок води;
200 г солі;
1 головка часнику;
4 лаврові листи;
перець горошком та інші спеції – за смаком.

Приготування сала в банці


КРОК 1: 

Сало промийте, обсушіть і наріжте на невеликі шматочки, щоб вони легко проходили в шийку банки. Оптимальна товщина шматочка – 5 см.

КРОК 2:

Приготуйте розсіл. Для цього влийте 5 склянок води в каструлю, додайте сіль, поставте на вогонь і доведіть до кипіння. Зніміть розсіл з вогню та повністю остудіть.

КРОК 3:

Часник очистіть, дрібно наріжте і натріть їм шматки сала. Лаврове листя промийте і обсушіть.

КРОК 4:

Викладіть сало у банку. Не намагайтеся складати шматки щільно: сало може протухнути. Шари сала перекладайте лавровим листям і чорним перцем.

КРОК 5:
Залийте розсіл у банку, щоб він покрив сало, та прикрийте кришкою. Цілком закривати не варто: сало має дихати. Витримуйте сало за кімнатної температури 3 дні, потім щільно закрийте кришку і поставте банку в холодильник на 3-5 днів.

Після цього дістаньте сало з банки, обсушіть і натріть спеціями. Можна використовувати червоний мелений перець, кмин, паприку. Потім загорніть сало в папір або пакет і заберіть у холодильник. За день сало буде готове.

Більше рецептів тут https://www.banyasa.com.ua/recipes